07 Haziran 2015

Üsküdar sesli sohbet = Vaybe

mavi_ates

YORUM YOK

Etiketler: chat, chat istanbul, İstanbul, iSTANBUL CHAT, istanbul chat odaları, İstanbul sohbet, istanbul sohbet odaları, sesli, Sesli siteler, sesli sohbet, Sesli üsküdar, sohbet istanbul, Üsküdar, Üsküdar sesli,

İstanbul Sesli sohbet odalarına sahip olan Üsküdar sesli sohbet, Sesli uskudar, Üküdar sohbet, Üsküdar sesli chat İstanbul sesli sohbet İstanbul sohbet ve canlı kameralı sesli chat odaları olan Goruntulu Sohbet Chat Sitesi seslivaybe.com’da

istanbul üsküdar sesli sohbet, istanbul üsküdar sesli chat, istanbul sohbet odaları, istanbul üsküdar sesli chat odaları, sohbet istanbul, chat istanbul.

İstanbul üsküdar sesli sohbet ve arkadaşlık

Zaman su gibi akıp gidiyor, insan bu günkü aklını yarın beğenmiyor gibi çok yerinde çok doğru sözlerimiz var ve hepsi ap ayrı anlam ve mana taşıyor. Bu günümüzü güzel şeyler insanlığa yararlı işler, kendinize yararlı işler yaparak geçirmeyi denedinizmi.

Hadı bugunden geçti diyelim yarın için bunu uygulayalım ne dersiniz.? En basitinden yarın ağzınızdan hiç kötü bir laf çıkmasın, bir kimsenin hatasını gördünüz hemen ört past etmeye çalışın iş arkadaşlarınız ile veya okul veya mahalle arkadaşlarınızla güzel sohbetler etmeyi deneyin birbirinize ikramlarda bulunun.

Üsküdar sohbet odamızda herkeze güler yüzlü olun, kanalımızda aramıza yeni katılan arkadaşlara ilgi alaka gösterin, sorunlarında yardımcı olmaya çalışın bütün bunları uygulayın göreceksinizki insanlar tarafından çok sevilen, sayılan birisi haline geleceksiniz.

Üsküdar chat odasında böyle davranışlarda bulunan kişilere, sohbet odamızın değerine değer katanlara kanalda yetki verilecektir. Ayrıca üsküdarın sohbet odamızda üsküdarın semtleri olan Acıbadem, Altunizade, Bahçelievler, Beylerbeyi, Bulgurlu, Cumhuriyet, Çengelköy, Ferah, Kandilli, Kirazlıtepe, Kuzguncuk, Mimarsinan, Muratreis, Selimiye, Ünalanve Yavuztürk’den sohbet edebileceğiniz arkadaş olabileceğiniz bay ve bayan arkadaşlara ücretsiz ve üyeliksiz rahatlıkla ulaşabileceksiniz.

Yorum Gönderme Formu

Your email is never published nor shared. Required fields are marked *

*

You may use these HTML tags and attributes:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>