09 Mayıs 2013

SesliVaybe.Com | Bedava Sesli Chat Sitesi

mavi_ates

YORUM YOK

Etiketler: Bedava Sesli Chat Sitesi, Sesli Vaybe, seslivaybe, seslivaybe chat sitesi, SesliVaybe Görüntülü Chat'ın Zirvesinde, seslivaybe izdivaç, seslivaybe sohbet, Seslivaybe sohbet sitesi, seslivaybe.com, Seslivaybe.gen.tr, seslivaybe.net, seslivaybe.net in saglamlıgı, seslivaybe.org, vaybe sesli, vaybesesli,

Sesli Çet ve Sohbet Siteleri Kolay tanışma ve arkadaşlık siteleridir sohpet sitelerikurulmasındaki amaç insanlar arasindaki iletişim kolay hala getirerek çiftlerin buluşmasındasohbet chat yapmasında öncelik tanımaktadır Sanal internet ortamında alışkanlık halinde olan SesliChat siteleri yenilikler yapmaya ve insanları tatmin etmeye devam ediyor sitelerde skychat tarzı sesli odalar bulunmaktadır sesli ve goruntu ozelliğine sahip bu odaların kalitesi msn, ve diger iletişim arkadaşlık chat ortamlarından yuksektir bu nedenle bu siteler çok fazla talep görmüştür.
Siteye giriş yapmadan önce skypchat eklentisini yuklemeliyim daha sonra uye olmadan kolayca girebiliriz chet odalarında microfonda sesli görüntülü olarak eğlenebiliriz animasyon icon kullanabilir bay ve bayanlarla genelde sohbet ederek camda görebiliriz alışkanlık haline gelen Sesli Sohbet Siteleri görüntülü chat sitelerinden herzaman daha kaliteli ortama sahiptir .
Dusunelim 100 kisilik bir oda ve siz burada mic alıp microfonda sohbetediyorsunuz ve sizi dinleyen sohbete katılan kisi 100 kisi sizce nasıl bir ortam ? Bence mukemmel bir sesli sohpet sitesi açmakta cok basit cuzi bir maliyet ama kullanıcı toplaması marifet kaliteli bir sitede olmasi gereken özellikler .. iyi hosting, grafik gorunuş, odaların fazla ve kaliteli olmasi, cevreniş kullanıcıların ilgilenmesi, ve en önemlisi seo optime bu imkanlara sahip iseniz bu tur sitelerde başarı elde etmiş olursunuz.
Bedava Kameralı Sohbet açmak ve kazançları faydaları hakkında bizlere iletişim kısmından soru sorabilir yardım alabilirsiniz. Unutmayalım..

SesliVaybe.com Kameralı Sohbet Odalarında Neler Yapabilirsiniz
1: Yeni Arkadaş Edinebilirsiniz, Daha samimi Dostluklar Kurabilirsiniz
2: DJ lik Yapabilirsiniz
3: Sevdiginiz Müzikleri Çalıp Oda İçerisindeki Arkadaşlarınıza dinleyicilerinize Dinletebilirsiniz
4: Bay ve Bayan Arkadaşlarla Kamera Açıp Kamerada Görerek Sohbet Edebilirsiniz
5: Resim Ekleyebilirsiniz
6: Sms Atabilirsiniz
7: Dilerseniz Kendi Adınıza Sohbet Odası Açabilirsiniz
8: Dilerseniz Site İçerisindeki Kullanıcılarla Özel Konuşabilirsiniz
9: Arkadaşlarınızı Ailenizi Akrabalarınızı Odanıza Davet Edip Orada Hep Beraber Kamerada Sohbet Edebilirsiniz
10: Yarışmalara Katılıp Sitede Verilen Hediyelerden Yararlanabilirsiniz

Yorum Gönderme Formu

Your email is never published nor shared. Required fields are marked *

*

You may use these HTML tags and attributes:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>