02 Mayıs 2016

Seslipiyasa reklam yapmaktan sıkılmadınmı?

mavi_ates

YORUM YOK

Etiketler: Görüntülü Sohbet, piyasa, reklam, reklam yapmak, sesli, Sesli piyasa, sesli sohbet, Seslipiyasa, Seslipiyasa.com, Seslipiyasa.net,

Öncelikle seslipiyasa ailesine seviyeli sohbetler arkadaşlıklar diliyoruz. SESLİVAYBE.COM olarak seslipiyasa güzel bir siteye sahip oldugunuzun düşüncesindeyiz. ama reklam yapmaktan halen sıkılmadıdınızı görmekteyiz.

SesliFilm.Com

Film izlemek için resme tıklayın

 

seslipiyasa sürekli reklam yapmanız bizleri üzmekte oldugunu siz degerli seslipiyasa ailesine belirtmek isteriz. biz seslivaybe ailesi olarak bu reklam yapmanızda herhangi bir kusur görmedigimizi ama sürekli olunca can sıkıldıgını belirtmek istiyoruz.

seslipiyasa reklam yaparken belirli siteleri tercih etmenizi sizlere öneriyoruz. bu siteler useri bol olan yerler. biz seslivaybe ailesi olarak herhangi bir kazanç için sitemizi açmadık biz kalıcı daim olan güzel bir ortamı önemsiyoruz. azız özüz ama asla başkalarının emegine saygısızlık yapmak istemeyiz. siz seslipiyasa kullanıcılarından sitemize sürekli reklam gelmekte bu da bizlerin seviyeli güzel ortamımızın bozulmasına sebebiyet vermekte.

seslipiyasa ailesine başarılar diliyoruz…

Yorum Gönderme Formu

Your email is never published nor shared. Required fields are marked *

*

You may use these HTML tags and attributes:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>