29 Aralık 2015

Facebook’da İstanbul’un ilk kar yagışı beklentisi

mavi_ates

YORUM YOK

Etiketler: Afyonkarahisar, Aksaray, Ankara, Ardahan, Artvin, Balıkesir, Bartın, Bayburt, Bolu, BURSA, Çankırı, Çorum, Düzce, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Facebook, Gifler, Gümüşhane, haber, Haber oku, haberler, hava durumu, Hava Tahmini, İstanbul, karabük, karaman, Kars, Kastamonu, Kayseri, Kırşehir, Kocaeli, konya, Kütahya, Meteoroloji, Niğde, Resim, Sakarya, Samsun, Sivas, Son Dakika Haberi, Son Dakika Haberleri, Tokat, video, Yalova, Yozgat, Zonguldak,

İstanbul’un kar yagışı beklentisi Facebook’da Videolar, Resimler ve giflerin paylaşılması  ilk kar yagışı hakkında yorumlar paylaşılmak için beklentide.

Facebook’dan bir son dakika haberi daha geldi. Meteoroloji’nin verdiği bilgiye göre Türkiye yoğun kar yağışlı havanın etkisi altına girecek. Facebook paylaşımları ile video, resim ve gifleri ile milyonlarca kişiye hizmet sunmakta Facebook kullanıcıları Kar yagışının gifler’ini resimleri’ni ve video’larını paylaşmak için sabırsızlıkla beklemekte.  çarşanba yani bugün Meteorolojinin 5 günlük hava tahmininde İstanbul 3 gün ‘karlı’ görünüyordu. Ancak tahmin güncellendi bu kez ‘yoğun kar’ sembolü kondu. 

İstanbul, Bursa, Samsun ve Kocaeli başta olmak üzere haftanın hava durumu tahmininde yoğun kar yağışı var. Kar yağışı çarşamba günü etkili olacak ve perşembe ile cuma günü de devam edecek. Türkiye yılbaşına yoğun kar yağışı altında girecek. ve facebook kullanıcıları bu güzel kar yagışının görselliklerini paylaşacak.

 

Yorum Gönderme Formu

Your email is never published nor shared. Required fields are marked *

*

You may use these HTML tags and attributes:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>