07 Ekim 2015

1 kasım siyasi partiler birleşik oy pusulası

ecem zerda

YORUM YOK

Etiketler: 1 KASIM, 1 Kasım seçimleri, Ak Parti, oy pusulası,

Arda Can'ın fotoğrafı.

 1 KASIM’DA  MUHALEFET PARTİLERİNİN TEK DERDİ AK PARTİ’YE KARŞI BİRLEŞMEK” 

1 Kasım seçimlerinin memleket meselesi olduğunu belirterek, “Muhalefetin hizmet gibi bir derdi yok, onların tek derdi Ak Partidir.

13 yıllık AK Parti iktidarının 7 Haziran seçimlerinde kesintiye uğraması ile ülkenin hem ekonomik hem de güvenlik açısından kötü bir noktaya geldiğini görmekteyiz.

Ak Partinin hayata geçirdiği yatırımların ve gerçekleştirmeyi planladığı projelerin halka anlatılması noktasında teşkilatların özverili çalışmalarına ihtiyaç duyduklarını ifade ediyoruz.

’’Mecliste bulunan muhalefet partilerinin tek derdinin sadece AK Partinin karşısında birleşmekten başka bir şey olmadığını net bir şekilde görüyoruz. Türkiye’nin 13 yılda AK Parti iktidarı ile kalkındığını, AK Partinin iktidardan düşmesi ile de battığını görüyoruz. Muhalefeti 7 Haziran seçimlerinden itibaren hepimiz ekranlardan ve gazetelerden görüp izliyoruz. Baktıkça görüyorsunuz inanın bunların ne becerileri var, ne kabiliyetleri var, ne dedikleri de belli değil, ne yapmak istedikleri de belli değil. Ülkeyi idare edecek pozisyonları da yok. Bu ülkenin yükü dolayısıyla bizim omuzlarımızdadır. Bu konuda halkımızın desteklerini bekliyoruz.

Karabük sesli sohbet kurucusu

Karabük sesli sohbet kurucusu

 

 

Yorum Gönderme Formu

Your email is never published nor shared. Required fields are marked *

*

You may use these HTML tags and attributes:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>